Iată rezultatele înregistrate:
– CS Tunari – ACS Unirea Dobroești 12 – 20
– ACSO Pantelimon – ACS Olympic RFH 28 – 21
– CS Concordia Chiajna – CSC Cernica 35 – 7
Să mai spunem că Radu Chirvase este cel care asigură sistemul competițional, cu programări, rezultate, clasamente, având grijă ca totul să apară la timp și pe site-ul Asociației Județene. Următoarea rundă, care este de fapt o etapă dublă, se va desfășura pe 6 ianuarie – dimineața în Sala Sporturilor din Dobroești, iar după amiază se va juca la Sala din Pantelimon.
]]>