Iată și celelalte rezultate din Liga 4:
Seria 1
– AS Star Team – AS Voința 2018 Crevedia 1 – 10
– AS Speranța Săbăreni – ACS Viitorul Dragomirești Vale 4 – 4
– ACS de Sănătate Voința Buftea – ACS Voința Domnești 6 – 1
– CS Ciorogârla – AS Școala de Fotbal ARD Snagov 0 – 0
– ACS Corbeanca – ACS Periș 1 – 4
Seria 2
– CSO Bragadiru – AS Viitorul Petrăchioaia 8 – 0
– CS Măgurele – ACS Juniors Berceni 3 – 8
– CS Berceni – CS Glina 1 – 3
– CSL Ștefăneștii de Jos – CS Brănești 2 – 2
– ACS Dârvari – ACSO Viitorul Pantelimon 2 – 0
]]>
Din discuțiile avute în această dimineață, cu președintele de la Ștefănești, Mircea Gheorghe, am aflat că cel care s-a prăbușit pe teren, Marian Boșneag, este încă de ieri acasă și stabil. Pe lângă investigațiile de la Spital, președintele ne-a declarat că Boșneag a fost programat, în zilele următoare, la controale mai amănunțite, pentru a se descoperi cauza acestei crize. ”Cred că în meciul de ieri, un aport decisiv, în salvarea vieții acestui tânăr fotbalist, l-a avut asistenta medicală, doamna Mirela, care a făcut toate manevrele de resuscitare cu mult profesionalism”, concluziona președintele.